Download Hadi Bilgi Yarışması 1.5.8 APK

Download Hadi Bilgi Yarışması 1.5.8 APK

Description of Hadi Bilgi Yarışması

Türkiye’nin ilk canlı ve gerçek para ödüllü mobil bilgi yarışmasına hoş geldin! hadi’de yarışmak çok, kazanmak daha da çok eğlenceli.

hadi’de herkese uygun bir yarışma var! Spor, müzik, futbol, film, magazin, kolayı, zoru, orta şekerlisi… Daha neler neler… Her gün yepyeni bilgi yarışmalarına katılabilir, gerçek para ödülleri kazanabilirsin.

Bugüne kadar milyonlarca TL ödül dağıttık ve bu rakam her geçen gün artıyor. Belki de sıradaki ödülün sahibi sensin.

Hadi’yi indirdikten sonra ilgi duyduğun kategorilerdeki yarışmaların hangi gün ve saatte yapılacağını öğrenmek için ana sayfada hadi logosunun altında yer alan menüdeki butona tıklayarak yarışma yayın akışlarına bakmayı sakın unutma.

Katıldığın yarışmalardaki tüm soruları doğru bilirsen, günün para ödülünü, senin gibi tüm soruları doğru bilen hadicilerle eşit olarak paylaşırsın. Bir soruya yanlış cevap verirsen elenirsin ama jokerin varsa elenmez yarışmaya devam edersin.

Hadi ile yeni tanışıyorsan, yanlış bir cevap versen bile yarışmaya devam etmeni sağlayacak jokerlere nasıl ulaşabileceğini de hemen söyleyelim. Joker kazanmak istiyorsan bir arkadaşını hadi’ye davet edebilirsin. Davetini kabul eden her arkadaşın sana +1 joker kazandırır. Instagram ve Youtube’da hadioynalive hesaplarımızı takip ederek sürpriz jokerler ve yarışma ipuçlarına ulaşabilirsin.

Sana herkesin çok bilmediği bir sır daha verelim. hadi’ye tam vaktinde gelmen çok önemli!

Bazı günler yarışma geri sayım ekranlarında 3. soruyu da garantileyeceğin ekstra sürpriz ipuçları seni bekliyor olabilir.Instagram: https://www.instagram.com/hadioynalive

Youtube: https://www.youtube.com/c/hadioynalive

Bize ulaşmak için: iletisim@hadioynalive.com
Turkey’s first live and winning real money Welcome to the mobile quiz! come on, so much fun to win.

There is a competition for everyone! Sports, music, football, movies, magazines, easy, difficult, moderately… What’s more… You can participate in brand new knowledge competitions every day, win real money prizes.

To date, we have distributed millions of TL awards and this number is increasing every day. Maybe you got the next prize.

Do not forget to check the contest broadcasts by clicking the button on the main menu on the main page to find out which day and time the competitions in the categories you are interested in after downloading them.

If you know all the questions in the competitions you have participated in, you will share the day’s prize money equally with the ones who know all the questions like you. If you answer a question wrong, you will be eliminated, but if you have a joker, you will continue the competition.

Let’s just say how you can get to the jokers who will let you continue with the competition even if you meet new. If you want to win a Joker, you can invite a friend to come on. Each friend who accepts your invitation will give you +1 joker. On Instagram and Youtube, you can follow our hadioynalive accounts to get surprise jokers and contest tips.

Let’s give you another secret that everyone knows so much about. it is very important that you come on time!

Some surprise tips may be waiting for you on 3rd day of the contest countdown screens.

Instagram: https://www.instagram.com/hadioynalive
Youtube: https://www.youtube.com/c/hadioynalive
To contact us: istisim@hadioynalive.com
hadi’de yenilikler devam ediyor.
hadi’den daha fazla keyif alman için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Yeni oyunlar, yarışmalar kısacası hadi’de sevdiğin ne varsa emin ol hala burada. Neler değişti dersen…

Bu versiyonda,
Hadi, oyun deneyimini en iyi hale getirmek ve hızlandırmak için performans geliştirmeleri yaptık.
Hata düzeltmeleri yaptık.
Sıra en heyecanlı olduğumuz geliştirmede: Karşına yepyeni bir tasarımla çıkıyoruz, umarız beğenirsin!

App Information of Hadi Bilgi Yarışması

App Name Hadi Bilgi Yarışması
Package Name go.tv.hadi
Version 1.5.8
Rating 7.4 ( 155362 )
Size 17.2 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2019-02-11
Installs 5,000,000+

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *