Download Kariyer.net – İş İlanları 5.2.6 APK

Download Kariyer.net – İş İlanları 5.2.6 APK

Description of Kariyer.net - İş İlanları

Türkiye’nin en büyük iş arama uygulaması: Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele
Türkiye’de en fazla iş ilanına sahip insan kaynakları platform Kariyer.net olarak, iş arayan adayların Kariyer hayatlarında ihtiyaç duydukları her an yanında olma misyonu ile çalışıyoruz Türkiye’nin en büyük istihdam platformu Kariyer.net olarak, Kariyer.net İş Ara, İlan İncele uygulaması ile iş arayanları 85.000 üzeri şirket ve 100.000’den fazla iş ilanı ile buluşturuyoruz.

Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele uygulaması ile;
– Kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğiniz özgeçmişinizi (CV) oluşturabilir
– Özgeçmişinizi (CV) yetenek, sertifika, seminerlerinizi girerek kişiselleştirebilir
– Facebook hesabınızla kayıt olabilir
– 100.000’den fazla iş ilanına başvurabilir,
– Başvurduğunuz ilanlara, eğitiminize, iş deneyiminize, ilgilendiğiniz pozisyonlara özel çıkan iş ilanları için alarm kurup, otomatik e-postanıza gönderebilir
– Özgeçmişinize (CV) bakan şirketleri, hangi ilan için baktığını görebilir
– İlgilendiğiniz iş ilanına yapılan başvuru ve görüntülenme adedine ulaşabilir, ilanı yayınlayan şirketin başvuran adaylara en son ne zaman baktığına ulaşabilir
– Kariyer hayatınız boyunca sizleri geliştirecek 100’lerce içeriğe ulaşabilir
– Chatbotumuz “Kariyer Asistan” ile aklınıza takılan soruların yanıtlarını hızlıca alabilirsiniz.

Kariyer.net olarak “İşimiz gücümüz iş bulmak” diyor, Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak ve deneyimini iyileştirecek yenilikler için çalışmaya devam ediyoruz.

Tam zamanlı, yarı zamanlı ya da mevsimlik bir iş mi arıyorsun? Tüm iş ilanlarını bir yerde mi görmek istiyorsun? Daha fazla iş aramak istemiyor musun? Acilen bir işe mi ihtiyacın var? Yeni bir iş için kolları sıvadın mı? En fazla eleman arayan şirket hangisi merak mı ediyorsun? Yeni eleman arayan tüm şirketlere tek tıkla ulaşmak istemez misin? Hemen Kariyet.net – İş ara, İlan İncele uygulamasını indir ve özgeçmişini (CV) oluştur! Yüz binden fazla iş ilanı arasından, hemen sana uygun iş ilanlarına özgeçmişinle başvur! hızlıca iş bul!

Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele uygulamasından, satış temsilcisi, müşteri temsilcisi, muhasebe elemanı, insan kaynakları uzmanı, yönetici asistanı, inşaat mühendisi, satın alma uzmanı, finans uzmanı garson, sekreter, temizlik görevlisi, aşçı, güvenlik görevlisi, kurye, sürücü, şoför, kasiyer, tezgahtar, teknisyen gibi binlerce pozisyonu içeren iş ilanına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde restoran, ofis, plaza, iş merkezi, lokanta, AVM, mağaza,market, sanayi merkezleri, fabrika ve yeni iş kuran bir çok şirketin iş ilanlarına ulaşıp, yeni bir iş sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm bu ilanlar için kendinizi en iyi ifade ettiğiniz özgeçmişinizi (CV) hazırlamayı unutmayın!

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Adana, Muğla, Samsun, Mersin, Aydın, Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki iş ilanlarını arayıp, özgeçmişinizle (CV) hemen iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele uygulaması bir Kariyer.net markasıdır. Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak, İşKur tarafından faaliyet göstermektedir.
Turkey’s largest job search application: Kariyer.net – Job Search, Classifieds Look
most work with human resources as the platform Kariyer.net announced in Turkey, job seekers We are working with the mission of being next to each other they need in their career life as Turkey’s Kariyer.net largest employment platform, Kariyer.net Job Search, Classifieds Look With more than 85,000 companies and more than 100,000 job announcements.

Kariyer.net – Job Search, Ad View with the application;
– Create your own CV (CV)
– Personalize your resume (CV) by entering your skills, certificates, seminars
– You can register with your Facebook account
– apply for more than 100.000 job advertisements,
– You can send alarms to your e-mail and send an alarm to the job postings that you are interested in.
– companies that are looking at your resume (CV)
– You can reach the number of applications and views to the job posting you are interested in and can see when the company that posted the advertisement was last looking at the applicants
– You can reach 100 thousands of content that will improve you throughout your career life
– You can get answers to your questions with our sor Career Assistant..

Kariyer.net as “Our job is to find a job is our strength,” he says, Turkey’s largest employment platform to facilitate the lives of our users, and we continue to work to improve the experience for innovation.

Looking for a full-time, part-time or seasonal job? Do you want to see all your job offers in a place? Don’t you want to look for more work? Do you need a job now? Have you rolled up a new job? You’re wondering what company is looking for the most people? Don’t you want to reach all companies looking for a new element with a single click? Download Kariyet.net – Search for jobs, Download the App, and create your resume (CV)! More than a hundred thousand job vacancies, immediately apply for your job with your resume! Get a quick job!

Kariyer.net – Job Search, Job Description, application, sales representative, customer representative, accountant, human resources specialist, executive assistant, civil engineer, purchasing expert, financial expert waiter, secretary, cleaning staff, cook, security guard, courier, You can find job offers such as driver, driver, cashier, clerk, technician in thousands of positions. restaurant in Turkey’s 81 provinces, offices, plazas, business center, restaurants, shopping centers, shops, markets, industrial centers, factories and reach out to a company’s job establishing new business, you have the opportunity to have a new job. Don’t forget to prepare your best resume (CV) for all these ads!

Istanbul, Ankara, Izmir, Bursa, Antalya, Bursa, Adana, Bursa, Samsun, Mersin, Aydin, Turkey’s mainly Kayseri call all provinces and job advertisements in the district, resume your (CV) can be found in almost job applicants.

Kariyer.net – Job Search, Ad View application is a Kariyer.net brand. Kariyer.net Electronic Publishing and Communication Services Inc. As Private Employment Bureau, it is operated by Iskur.
Kariyer.net’in kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeni bir güncelleme yayınladık. Bu versiyonda:

– Sana yolladığımız bildirimleri daha rahat bulabilmen için, “Mesajlar” alanıyla birlikte bir de “Bildirimler” alanı oluşturduk.

– Uygulamadaki ufak tefek hataları düzelttik.

– “Özgeçmişlerim” altındaki yetenek alanını güncelledik. Artık pozisyonuna uygun yetenek önerisi yapıyoruz. Sen de özgeçmişindeki “Yetenekler” alanını güncelle, sana uygun işi daha hızlı bul!

App Information of Kariyer.net - İş İlanları

App Name Kariyer.net - İş İlanları
Package Name com.kariyer.androidproject
Version 5.2.6
Rating 10.0 ( 74354 )
Size 18.6 MB
Requirement Android 5.0+
Updated 2019-09-11
Installs 1,000,000+
Category Apps, Business

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *