Download Kahve Falı 2.0.1.2 APK

Download Kahve Falı 2.0.1.2 APK

Description of Kahve Falı

Kahve falı uygulaması ile falınızın fotoğraflarını çekip gönderebilir, mümkün olan en kısa sürede falınızın yorumunu öğrenebilirsiniz. Kahve falı yorumunuzu sosyal medyada veya herhangi bir yerde paylaşabilirsiniz. Bunun için paylaş butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İzinler:

Kimlik izni: Fal yorumunu cihazınıza gönderebilmek için e-posta adresiniz ile sisteme kayıt edilirken yalnızca uygulamanın ilk açılışında kullanılır.

Kamera ve Dosya izni: Çektiğiniz kahve fotoğraflarını cihazınıza kaydetmek için kullanılır.

Tarihçe:

Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya gelecekle ilgili yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işidir. Fal bakan kişiye falcı denir. Yüz falı, tarot, iskambil falı, bakla falı, el falı, kahve falı gibi birçok fal çeşidi bulunur.

Bazı dinlerce yasaklanmış olan fal, günümüz modern anayasalarında serbest bırakılmıştır. Hatta modern şehir hayatında bazı kişiler bunu karar verme aracı olarak kullanmaya başlamıştır.
You can send your fortune with coffee fortune take pictures app, you can learn the interpretation of your horoscope as soon as possible. Coffee fortune can share your review on social media or anywhere. This will be sufficient to press the Share button.

Permissions:

Identity permission: Falun comment while recording with your e-mail address is used only to send the first time the application on your device.

Camera and file permission: Used to store coffee you take pictures of your device.

History:

Falun, some tools and some with tools or methods, to make time in the current or future reviews and estimates to hear. Fortuneteller called Falun caregivers. Face horoscope, tarot, playing fortune, bean fortune, palmistry, fortune telling has many varieties such as coffee fortune.

Some religions is prohibited fortunes, it was released in today’s modern constitution. Even modern city life, some people have started to use it as a means of decision-making.
Tasarım güncellendi

App Information of Kahve Falı

App Name Kahve Falı
Package Name net.emrekoc.fortune.coffee
Version 2.0.1.2
Rating ( 36052 )
Size 8.5 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2019-02-18
Installs 1,000,000+
Developer

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *