Description of FLO

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı alışveriş sitesi FLO şimdi Google Play mobil uygulamasında!

Kapıda nakit ödeme, mağazada değişim ve iade, 100 TL üzeri ücretsiz kargo, 60 gün iade olanakları FLO’da sizleri bekliyor. Kinetix, Polaris, Adidas, Nike, Reebok, Dockers, Lumberjack, U.S. Polo, Puma, Hummel, Lotto, Vans gibi onlarca markanın yüzlerce ayakkabı modeline bir tıkla FLO mobilden ulaşmak çok kolay!

FLO’da Her Zaman En Yeni Ürünler
FLO mobil mağazamızda her zaman en trendy, en moda ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız her markanın en yeni çıkan modelleri FLO mobil uygulamasında özel cazip kampanyalarla beğeninize sunuluyor. İsterseniz en yakın FLO mağazasını da uygulama üzerinden kolayca tespit etmeniz mümkün. Yeni gelen ürünleri bir arada görebilir, sezonun en son trendlerinden ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Moda ayakkabılar, aksesuarlar, giyim eşyaları, spor ekipmanları ve daha fazlası FLO mobil uygulamada!

Model Çeşitliliği
FLO mobilde kadın, erkek, çocuk ve unisex ürünleri ayrı ayrı görebilir, beğendiğiniz modeli uygun beden ve renge göre seçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Ürünlerimizle ilgili sorularınız, kampanyalarımız, mağaza bilgiler, değişim ve iade şartları ve aklınıza gelen her türlü soru için müşteri hizmetleri numaramız 0850 290 3356 ’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

FLO mobil uygulamamızı indirin rahat, güvenli ve uygun alışverişin tadını çıkartın.
Turkey’s largest online shoe shopping site FLO mobile apps in Google Play now!

Cash payment at the door, change and return in store, free shipping over 100 TL, 60 days return opportunities are waiting for you at FLO. Kinetix, Polaris, Adidas, Nike, Reebok, Dockers, Lumberjack, U.S. Pat. With a click on hundreds of models of dozens of brands such as Polo, Puma, Hummel, Lotto, Vans, it is easy to reach from FLO mobile!

Newest Products at FLO
In our FLO mobile shop you can always easily find the most trendy, most fashionable products. The newest models of every brand you are looking for are presented to your liking in the FLO mobile app with special attractive campaigns. You can also easily find the nearest FLO store via the application. You can see new products coming together, you can be informed first of the latest trends of the season. Fashion shoes, accessories, clothing, sports equipment and more FLO mobile application!

Model Diversity
FLO mobile, women, men, children and unisex products can see separately, you can choose the model according to the appropriate body and color.

Customer service
If you have any questions about our products, campaigns, store information, exchange and return conditions, and any questions you may have, please contact our customer service number 0850 290 3356.

Download our FLO mobile app to enjoy convenient, safe and convenient shopping.
Daha hızlı bir alışveriş deneyimi için hata düzeltmesi içermektedir.

App Information of FLO

App Name FLO
Package Name com.flo.ayakkabi
Version 3.0.5
Rating ( 7837 )
Size 13.7 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2019-07-16
Installs 1,000,000+
Category Apps, Shopping

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *